Pomożemy Ci odzyskać perfekcyjny uśmiech
Najlepsze rozwiązania w protetyce dla każdego
Nasz zespół, toprecyzyjni specjaliści
Idywidualnie dopasowanyTwój nowy uśmiech
Postaw narewelacyjne efekty

O Pracowni Protetycznej
Perfect-Dent

Jesteśmy pracownią z wieloletnim doświadczeniem.

Początki naszej działalności zawodowej sięgają końca lat siedemdziesiątych. Od początku poszukiwaliśmy nowych metod pracy i zdobywaliśmy doświadczenie na szkoleniach w Europie Zachodniej. Jako pierwsza pracownia na Podbeskidziu rozpoczęliśmy wykonywanie koron i mostów licowanych porcelaną. W miarę upływu lat nieustannie zdobywamy doświadczenie uczestnicząc w kursach i szkoleniach doskonalenia zawodowego i rozszerzamy zakres wykonywanych przez nas prac.

W 2004 roku - tuż po wejściu Polski do Unii Europejskiej - wprowadziliśmy do naszej oferty elastyczne protezy z acetalu jako jedna z pierwszych pracowni w kraju. Byliśmy też organizatorami pierwszych szkoleń na Podbeskidziu z zakresu wykonawstwa protez z acetalu i zatrzasków osiowych i zewnątrz-koronowych typu Rhein. W pracach z acetalu wprowadziliśmy własne, niekonwencjonalne rozwiązania i metody wykonywanych protez. Stosujemy tylko oryginalne materiały i urządzenia.

Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę i staramy się nadążać za potrzebami rynku, wykonujemy więc prace w ceramice bezmetalowej, na podbudowie tlenku cyrkonu, a także licówki porcelanowe. Mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z metalem: protezy szkieletowe, frezowanie, interlocki i protezy na różnego rodzaju zasuwach i zatrzaskach.

Przestronne wnętrza, duża ilość dziennego światła i widok pięknych gór za oknami nastraja nas bardzo pozytywnie i mobilizuje.

Nasza praca przynosi dużą satysfakcję nam jak i współpracującym z nami lekarzom, a przede wszystkim pacjentom, którzy po latach powracają do nas by wykonać kolejne uzupełnienia. Jest to dla nas powód do tego, by nieustannie się doskonalić i nadal być dla wielu cenionymi fachowcami.

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszych usług!

Nasza pracownia znajduje się w Bielsku-Białej
Zapraszamy do kontaktu +48 33 812 51 96 zobacz pełny kontakt
Zmień myślenie
o protezie – to nie musi być udręka, bo noszenie naszych protez
- to przyjemność,
a nie męka!